DRUK CYFROWY

Informacje o druku DTG

DRUK CYFROWY

Informacje o druku DTG

Szczególnie ciekawe efekty dekoracyjne na odzieży, poduszkach, torbach daje wydrukowanie pełnokolorowych zdjęć wysokiej rozdzielczości. Możesz wydrukować swoje zdjęcia z wakacji na różnych rodzajach strojów czy też tkaninach zdobiących mieszkanie. Firmy często wykorzystują zdjęcia do reklam, które mogą być nadrukowane na fartuchach, ręcznikach, torbach itp.

Techniką, która pozwala na dokładne odwzorowanie zdjęć, jest druk cyfrowy DTG. Nowoczesne drukarki cyfrowe Kornit Breeze, są w stanie wydrukować zdjęcia wysokiej rozdzielczości z dokładnością do najmniejszych szczegółów. Druk DTG wykorzystywany jest również do drukowania grafik o skomplikowanych przejściach tonalnych.

Druk DTG polega na nakładaniu tuszu bezpośrednio na włókna tkaniny, które pochłaniają tusz głęboko do środka. Dzięki temu powstaje bardzo trwały nadruk, który nie kruszy się, nie odpada i nie traci walorów estetycznych nawet po wielu praniach.

Zaletą druku cyfrowego DTG jest szybki czas realizacji oraz możliwość zamawiania już od jednej sztuki. Jeśli potrzebujesz jedną koszulkę z nadrukiem na prezent, możesz skorzystać z tej metody i nie musisz zamawiać większej partii.

Metodę druku DTG można zastosować na wszelkiego rodzaju tkaninach z bawełny i poliestru. W naszej ofercie znajdziesz odzież damską, męską i dziecięcą od sprawdzonych producentów, która jest przystosowana do nadruków DTG. Ponadto wykonujemy nadruki na poduszkach, torbach, ręcznikach fartuchach i naszywkach. Druk DTG służy nie tylko do zdobienia tkanin. Przy pomocy druku DTG można również ozdobić kubeczki, podkładki pod mysz, bidony czy też komplety puzzli.